Domů
/

Claudia Lazar, Monika Cordes: 36x vegetariánské recepty

Kartičkové minikuchařky jsou hit! Jsou malým nenápadným dárkem, ve kterém si ale bude dotyčný obdarovaný s rozkoší listovat a překládat si recepty hodně dlouho. A pak si jeden vybere,  zamíří do kuchyně a… No, je to popravdě pohodlnější než se tam otáčet s obrovskou tlustou kuchařkou. A navíc, kdoví proč, kartáčkové kuchařky jsou nesmírně inspirativní. Tahle vegetariánská ovšem není jen pro vegetariány.

 

 

Dovedu si ji představit všude!

Všechno přece není jenom z masa a spoustu receptů můžete i o maso obohatit, když tedy jinak nedáte. Nenechte se zmást názvem, jde totiž o parádní symfonii prolnutých chutí a vůní, se kterými můžete porůznu pracovat. Koláč z růžičkové kapusty, voňavý po sýru a koření, variace na oblíbené pálivé pomazánky na topinky, lilkové suflé, zmrzlina z avokáda, těstoviny na různé způsoby, plněné cukety – mohla bych tu být dlouho.

 

Sezónnost je vhodně zvolená, to má každý rád

Výhodou je také to, že tu je jakékoliv roční období vhodně zastoupeno. Bylinkami, rannou zeleninou, teplé a hodně kořeněné pokrmy na zimu, zmrzliny i horké polévky a hutné omáčky. Houby, saláty, dezerty i chuťovky k vínu. Zejména ty smažené olivové křupky mne uchvátily… drobná pohoštění i velkolepé obědy!

A hlavně – obrovská chuť do jídla i do života! Ano, tohle je kreativní vaření! A protože si vyberete v kterýkoliv čas roku, máte v ruce parádní inspiraci doslova pro každý den.

 

 

Anotace:

Dopřejte si krátkou pauzu od každodenního shonu a oslaďte si život! 36 báječných sladkých receptů, které najdete v tomto balíčku. Jsou nejenom hříšně dobré, ale i zdravé. Je známé, že přemíra cukru lidskému tělu škodí. Tyto recepty jsou však sestavené s ohledem na rovnováhu, a tak můžete mlsat, aniž byste škodili svému zdraví. Mezi recepty najdete například sladké cuketové muffiny, borůvkovo-mandlové pusinky nebo sorbet z vodního melounu.

 

A jeden recept na ukázku:

 

 

 

Vydala Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

Menu

v e-shopech od (Zdroj: Heureka.cz)

SK na Facebooku

Přihlášení

Mám zájem o novinkyNaše projekty